Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама приятели. Единият казва: - Изглеждаш отпочинал и доволен от живота..Отпуска ли си? - Аз не...но моя шеф.
Професионални 3,190 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Не знам за другите, но аз с кеф бих плащал "данък разкош". - То ти го плащаш, ама не за твоя разкош... Една вечер Айшето и Кюмюр седнали пред телевизора да отдъхнат след тежък ден. Айшето взела дистанционното и докато прецъквала каналите видяла че на един от тях започва "Титаник". Гледали с интерес и когато дошла кулминацията на филма с потаването на кораба и двамата започнали да реват. Кюмюр попитал Айшето защо реве и тя му казала: - Е как защо виж колко хора умряха в студената вода... Ами ти защо ревеш? Попитала го и тя: - Как що ма виж колко желязо потъна! Срещат се двама приятели: - Какво става с тебе? - Ами ожених се. - И как е жената? - Много е добра - готви вкъщи, чисти, гледа ме… - А красива ли е? - Всички казват - жива Богородичка. - Как така? - Ами ела ми на гости да видиш. Отиват у младоженеца, звънят, булката отваря вратата. Гостът почва да се кръсти и ужасено да шепне: - Дево Марийо, пресвета Богородичке, Дево Марийо, пресвета Богородичке… Здравей, това сам аз, твоят GSM. Исках само да изляза от джоба ти, защото миризмата там стана непоносима. Мерси! На летището на опашката на митницита стои мъж с два куфара. Митничарят посочва първия куфар и пита: - Какво има в този куфар? - Два милиона и половина. - ? - Това са дарения - скромно казва мъжът. - Сигурно сте от много голяма организация? - пита митничарят - Не, работя сам. Митничарят прави недоумяваща физиономия. Мъжът пояснява: - Влизам в тоалетната и когато някой се нагласи пред писoара, хващам го за члена, изваждам ножа и моля за дарение или...Дават и то доста. - А в другия куфар? - Е, случва се понякога и да не дават.