Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
На щанда за килими: - Имате ли нещо за пода на детска стая, ама да е здраво и по-трайно? - Колко деца имате? - 7. - По-добре асфалтирайте.
Семейни
03.10.2017
3,279 прегледа
Следващ →
Още вицове
Идеалната степен на опиянение - това е когато вече пееш, но още не падаш...
Монахиня споделя с игуменката: - Снощи се разхождах в градината, когато градинарят ме хвана, хвърли ме на земята, и… искам да се покая. - Отивай да изядеш десет лимона - заповядва игуменката. - Това ли ми е покаянието? - Не, но това ще изтрие доволната усмивка от лицето ти - отвръща игуменката.
Доктор преглежда болен, чеше се по главата, чуди се нещо… Болният: - Докторе! Какво ми е? - Да-а, братче, ее-е-х да-а-а…. - Ама, лекува ли се? - Ам-и-и, какво да ти кажа… Трябва да правим операция. Но веднага ти казвам, много, много сложна операция… - Ще оживея ли след тази операция? - Ще живееш ли? След тази операция? Да. Ще живееш, навярно. Но, честно казано, аз не бих те съветвал…
Пожелания за 8 мартБъди мила и добра, бъди скромна в любовта, бъди горда за това, че носиш името "жена"!
Умира катаджия. Представя се пред Господ. Той пита: - Е, сине мой, правил ли си добрини? - Да, случавало се е! - А злини? - И това се е случвало! - Ами, тогава, ето ти два пътя, единият води в рая, а другият в ада. Който си избереш, там и отиваш. Катаджията се замисля и отговаря: - Абе, не може ли, да си седя тука на кръстовището?