Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В общи линии вярвам в прераждането, затова си направих завещание, в което всичко оставям на себе си.
Бисери 2,053 прегледа
Следващ →

Още вицове

В клиниката на Павлов две кучета си говорят: -Знаеш ли какво е условен рефлекс? -Не. -Ами всеки път като светне червената лампа ,влиза един глупак да ни носи кокали. Млада дама нервничи преди полет със самолет. - Надявам се, че ще ни свалите на земята благополучно? - тихо пита тя пилота. - Естествено, досега не е имало случай да оставя някой във въздуха! През втората брачна нощ на сър Тоби и лейди Хелън. Лейди промълвила: - Сър, много Ви е малък органа... - Но Лейди, аз не съм предполагал, че ще свиря в такава огромна катедрала. Ако имаш стари вещи, от които искаш да се отървеш по най-бързия начин, не ги изхвърляй. За да се отървеш от тях трябва просто да ги оставиш за съхранение в някой трезор. ( този месец само 4 трезора изчистиха) Върви си щраусът през пустинята и по едно време гледа в далечината една щрауска. Решил да я прелъсти. Подгонил я, обаче тя го видяла и побягнала. Гонил я той, гонил я и започнал да я настига. Съвсем я наближил, когато щрауската изведнъж спряла и си заровила главата в пясъка. Щраусът също спрял с недоумяващ поглед: - А... къде изчезна тая, бе...?