Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Махмурлия се оглежда сутринта в огледалото. Изведнъж видял - от устата му виси конец... - Боже, дано да е чай!
Пиянски 2,355 прегледа
Следващ →

Още вицове

Щирлиц трябва да се срещне със свръзката си от Русия в някакъв германски бар. Отива, сяда на бара и казва: - 100 грама водка. - Нямаме, вчера свърши. - Тогава сто грама коняк. - И коняка свърши. - Една бира? - И бирата свършихме. "Ясно, свръзката е пристигнала", мисли си Щирлиц. - Продавам ударено БМВ е36 на части - А е30 имаш ли ? - Ако дадеш 5000, ще ти ударя моето МВР - Министерството на Вечните Реформи... Статия във вестник: "В нашия град завинаги е приключено с престъпността. Вчера последния бандит беше убит от някакви маниаци..." Блондинка отива при лекал сексолог и казва: - Докторе, мъжът ми е болен. От известно време като си лягаме и на него не му става. Доктора я наракарал да се съблече и да легне и след обстойно преглеждане и опипване на тялото отсякал. - Госпожо, на мъжът ви нищо му няма. - Но докторе как разбрахте? - Ами и на мен не ми става. - казал докторът.