Един полицай отишъл на браснар.
Докато го бръснел бръснаря попитал:
- Говрят за вас, че сте много тъпи. Искам да те питам нещо да видя дали ще ми отговориш. Какъв ми се пада на баща ми сина му.
Полицаят мислил, мислил и накрая казал:
- Незнам ти ми кажи.
Бръснарят се засмял и казал:
-Верно било, тъпи сте! Пада ми се брат.
Отишъл полицая при шефа и решил да се направи на умен.
-Какъв се пада на баща ми сина му шефе.
Шефа мислили, мислил и казал:
- Незнам - кажи.
- Колко си тъп шефе - на бръснаря брат се пада!
Избягал от зоопарка слона. На другия ден се обажда в полицията един човек:
- Ало, тук в градината ми има един огоромен сив звяр, който къса зелките с опашката си!
- И какво ги прави?
- И да ви кажа няма да ми повярвате...