Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама приятели завършват военно училище в Русия. Единият получава назначение на юг, а другият близо до полярния кръг. Като добри приятели те си пишат редовно: - Жега. Продадох малко оръжие. Купих си кола. - Студено е. Пия. - Продадох един влак боеприпаси, купих си къща и вила. Ще се женя. - Студено е. Пия. - Ревизия. Арестуван съм. Всичко ми конфискуваха. Жената ме напусна. - Продадох празните бутилки. Купих си кола, къща, вила и се ожених. Студено е. Пия.
Пиянски 2,786 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибира се манго след няколкодневно отсъствие и циганката: - Къде си бе, животно? - Бях на конференция ма циганко проста. - Кат зема машата... - Слушай сега да ти обясня ма простак. Знаеш ли какво е влиянието на гените и на околната среда? - Не - Аз черен ли съм ма? - Черен си. - Ти? - Да. - Чавето? - Да. - Тва е влиянието на гените. - Комшийката бяла ли е? - Да - Комшията? - Да - Техното чаве черно ли е? - Да - Е тва е влиянието на околната среда. Един много пиян човек решил вече да се прибира от местната кръчма, и понечил да стане, но паднал под масата. Понечил пак да стане но уви без успех. На четири крака той се запътил към изхода, навън той се спрял десетина минути и пак понечил да стане, и пак не успял. Решил да се прибере на четири крака и до тях все някак ще поизтрезнее. Стигнал пред входа на къщата и пак пробвал да се изправи но пак не успял. Влязал пак на четири крака до спалнята много тихо се качил на леглото и заспал като къпан доволен че жена му не го е усетила. Но нещеш ли на сутринта се събудил от страшните викове на жена му: - Ей, пияница мръсен, свиня пак си се напил снощи, бе говедо нали каза че вече няма да пиеш бе. - Ама аз не съм пил нищо снощи. - опитал се да се прикрие той. - Как да не си бе обадиха ми се от кръчмата да ми кажат че снощи си си забравил там инвалидната количка. Зима. По заледен път с мъка пълзи запорожец. Зад него кара голям мерцедес. Мутрите от мерцедесът тръгнали да изпреварват запорожеца. В същия момент той поднася по леда, врязва се в мерцедеса, който излита от пътя, преобръща се няколко пъти и пада в една пропаст... Шофьорът на запорожеца слиза и на бегом отива при разбития мерцедес. Поглежда в пропастта и пита: - Момчета, има ли някой жив? Отдолу абсолютна тишина. - Има ли живи, бе? Отново тишина. - Ех, провървя ми! - с облекчение въздъхва човекът. По случай идването на зимата днес ще започне пълненето на езерото "Ариана". Между приятелки: - Защо, като отида на плажа с тъмни очила, всички така ме зяпат? - Трябва и бански да си слагаш.