Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един КАМАЗ се чешел по кардана. Минал покрай него един ЗИЛ и го попитал: - Кво се чешеш бе? - Абе мани. Снощи спах с една ЛАДА и хванах от нея малки ФИАТ-чета.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Дай му на човек клавиатура в ръцете, и ще ти напише глупост!
Бисери
03.10.2017
2,707 прегледа
Следващ →
Още вицове
Аксиома 1: Глупавият човек се учи от собствените си грешки. Аксиома 2: Умниият човек се учи от грешките на другите. Следствие: Умните се учат от глупаците.
- Сценарият ви не е лош - обръща се режисьор към автора, - но трябва да опростите някои диалози, за да може да ги разбере и най-големият идиот. - Добре, добре - съгласява се сценаристът. - А кои точно диалози са ви непонятни?
На входа на едно село автомобил пропада в дълбока канавка пълна с вода. Местен жител изтегля колата с трактор и иска хиляда динара. - Не е ли много скъпо? - пита шофьорът. - Как ще е скъпо? Знаете ли, колко ми струва да поддържам канавката непрекъснато пълна с вода!
Майка с детето си, се разхождали по центъра на градчето в което живеели. Минавайки покрай един магазин за играчки, момчето видяло на витрината едно влакче и помолило майка си. -Мамо купи ми влакче! -Нямам толкова пари в мене мойто момче, ще ти го купя друг път! -Мамо моля ти се купи ми влаче! -Абе сега няма да е! -Айди купи ми влакче ма майко ма! -Стига си плакал, обещавам ти като се приберем, да играем на каквото искаш. -На майки и на бащи може ли? -Да, на каквото кажеш. Отговорила майката. Прибрали се в къщи и момчето казало на майка си. -Отивай в спалнята събличай се, лягай и ме чакай, аз след малко идвам! Жената отишла в спалнята и изпълнила желанието на момчето. Детето обуло панталоните на баща си, облякло шлифера му, сложил бомбето и влязло при майка си и с дебел и плътен глас казало: -Стига си си мислила за глупости, ами отиди купи едно влакче на детето!
Звъннах на вратата..но беше заето.