Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Въпрос: Знаете ли защо блондинките през зимата стоят в ъгъла на стаята? Отговор: Защото там е 90 градуса.
Блондинки 2,976 прегледа
Следващ →

Още вицове

В детската градина пристига комисия на проверка. Навсякъде - чистота, тишина, спокойствие… - Как сте го постигнали? - питат шашнати хората от комисията. - Ами разделихме децата на групи. - обясняват учителките и повеждат комисията по коридора. На вратите - надписи: "Много добри деца". "Добри деца". "Не особено добри деца". "Лоши деца". "Много лоши деца". "Ужасни деца". "Безнадеждни деца". "Иванчо". Александър Балабанов:От любовта към приятелството има само една стъпка и то назад. Малко момиченце се моли преди лягане: - ...И дай ми, Господи, здраве на мама и татко, хлябът насъщен за гладуващите и малко дрешки за бедните жени от списанието, което така обича да чете татко... Пиян мъж в дискотека се опитва да уговаря мадама да правят секс. Тя му отказва под предтекст, че е в месечен цикъл. Той упорито продължава да я уговаря... На сутринта,събужда се човека, нищо не помни...гледа си ръцете- целите в кръв...! - Хм, сигурно снощи съм заколил някой!...Поглежда се в огледалото: - Не, изял съм го!!! Всеки път преди нова година жената ми заявява категорично: - На Нова година няма да пиеш! НЯМА! А аз в отговор се усмихвам и си мисля:"Почти 15 години живеем заедно, а колко оптимизъм има в нея още!"