Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Телефонен разговор с адвокатска кантора: — „Голдблум, Голдблум, Голдблум и Голдблум“, добър ден. — Добър ден, търся господин Голдблум. — Няма го, в командировка е. — А мога ли тогава да говоря с господин Голдблум? — Излезе на обяд. — А господин Голдблум? — Болен е тази седмица. — Тогава ще мога ли да говоря с господин Голдблум? — На телефона.
Разни 2,040 прегледа
Следващ →

Още вицове

В най-голямата жега трима депутати отишли на риба. Риба не хванали, но решили да се топнат в рекичката. Бански нямали, затова се съблекли "по организъм". Не щеш ли, задала се някаква група от хора. Двама бързо си прикрили срамотиите с шепи, а третият сложил длани на лицето си. - Ти защо си криеш лицето? - попитали го двамата. - Не знам как е при вас, но моите избиратели ме познават по лице - отвърнал им той. Един идва в районното и казва: — Вчера бях тук, подадох жалба, че са ми откраднали колата… — Добре. И какво? — Ами, искам да си изтегля жалбата – оказа се, че жена ми я била взела без да ми се обади. Намери се колата… — Я да ми се махаш от главата! Объркваш цялата ни отчетност! Още снощи прибрахме крадците! - Защо Моника Люински се обади пред обществото? - Защото Бил Клинтън спрял да й запушва устата. - Докторе, нещо не е наред с мен??? Мисля си, че България е нормална държава! - Спокойно, Вие сте обикновен идиот. - Благодаря докторе!! А аз си помислих, че съм патриот... Каква е разликата между порното и еротиката? Ами фокуса на камерата!!!