Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съобщение към GSM операторите:-Защо като ме търсят, съм недостъпна?
Бисери 3,395 прегледа
Следващ →

Още вицове

В негърски бар за тежкари влиза плахо малък китаец. Съответно в лицето е като шибнат с ютия и носи очила с по-голям диоптер от константата на Планк. Сяда на бара и казва: - Един цай. Бармана естествено е някакъв черен грамаден като бизон, 3 на 3 метра. Поглежда малкото китайче с всевъзможно учудване и му отвръща: - Виж какво приятелче, тук не е някакво китайско кафене, а негъски бар! Тук се влиза като риташ вратата, изплюваш се, сядаш на бара и казваш: Дай една бира, пич! Китайчето решило, че трябва да се пробва още веднъж. Влезнало побутваики вратата, плахо се изплювнало на пода, седнало на бара и казало: - Един цай. Бармана го погледнал и махнал с огромната си глава: - Не така бе! Аз сега ще ти покажа как се прави. Гледай да се научиш. Огромния негър влиза с все вратата, изсеква се 2 пъти и се изхрачва, сяда на бара и казва: - Дай една бира, пич !!! Китайчето: - Не сервираме на церни. Имал ли е Адам възможност да избира, ако е имал само Ева? Да, все пак е имало и Змията. Петък е! Вече 6 часа съм в офиса и се радвам на постиженията на интернет - местя пари от една сметка в друга, местя файлове от енда папка в друга и тн. Изведнъж започвам да се чуда как докато съм още в офиса да си преместя шишето с ракията от шкафа в хладилника та до довечера да се изстуди ... тогава осъзнах, че технологиите има накъде още да се развиват. - Иванчо, защо вчера не си бил на училище? - Ами учителката имаше рожден ден и реших да й направя подарък. - Какъв подарък? - Ами не отидох на училище. Иванчо получил двойка по математика. Баща му го пита защо. - Не можах да намеря най-малко общо кратно. - Как? Ама за тридесет години още ли не са го намерили?