Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вчера на границата петима негри-нарушители влезнаха в черния списък.
Разни 1,870 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дивия Запад.Жега. Кон влиза в местната уестърнска кръчма на Тумбстоун.Отива на бара и казва: - Едно уиски! Бармана му налива,коня го изпива и излиза.Бармана се чеше по главата и казва: - Ей такова чудо не съм виждал?! От дъното на кръчмата се обажда каубоя Джо: - Да бе в такава жега уиски без лед... Пия, за да направя другите хора по-интересни. Един ден една блондинка отива на работа. Шефът я попитал: - Защо си толко бледа? - Защото разбрах, че майка ми е починала! - отговорила блондинката. - Ако искаш да те пусна от работа? - попитал шефа. - Не, но все пак благодаря! - отговарила блондинката. След няколко часа блондинката казала: - Какво нещастие майката на сестра ми също е починала! Един човек се приближава до висока дървена ограда. От другата страна се чуват гласове: - 14…, 14….14… Той подскача, оглежда, но не вижда нищо, а гласовете продължават: - 14…, 14…., 14…. Той вижда дупчица на оградата и решава да погледне през нея. От другата страна някои му бърка в окото с пръст през дупката и се чува: - 15…, 15…., 15… Нощ. Студентско общежитие. В коридора лежи пиян-залян студент, целият изповръщан. До него двама пушат и си ги говорят: - Глей го тоя мръсник! А разправяше, че не е ял макарони!