Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В час по биология учителката преподава за гризачите: - Къртицата всеки ден изяжда храна, равна на собственото й тегло! Иванчо пита: - А къртицата откъде знае колко точно тежи?
Иванчо и Марийка 3,665 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако бебетата пишеха по форуми… какви ли биха били заглавията? “Опитват се да ме хранят с цветно зеле: как да реагирам?” “Не съм акал само от два дни, как да се спася от тръбичката, “Дуфалак”-а, и т.н.?” “SOS! Мама спи през цялата нощ!” “Не ми дават да късам тапетите!!!” “Как да се промъкна до котката?” “Поход в поликлиниката. Писна ми!!!” “Не дават да разхвърлям котешката тоалетна: реакция?” “Слагат ме да спя в 9 вечерта. Как да се борим с това?” Престанете, моля ви се, с тези отвратителни расистски шеги за негрите! Те са съвсем нормални хора. Аз практически израстнах с черни деца в детството си, докато татко не ги продаде... Мъж влиза в спалнята с 2 аналгина и чаша вода, и ги подава на жена си. Тя: - За какво ми е този аналгин? Той: - За главоболието ти. Tя: - Ама, аз нямам главоболие! Той похотливо: - Ооооо, нямаш значи.... Депутат от "Атака", слизайки от трибуната: - Казах, каквото мисля! Председателя: - Благодаря, но трябва или повече да мислите или по-малко да говорите! Една лекарка не може да заспи. В нея се борят съвестта и разума: Съвестта: - как можеш да спиш спокойно, след като измени на мъжа си? Разума: - зависи, като няма винаги време за секс, вечно е зает. И светица да си ще изневериш.. Съвестта: Добре. Има някакво оправдание, но да го правиш с пациент - къде е лекарската етика.. Разума: Глупости, Петрова от 3-та поликлиника как се чука редовно с пациенти-и те доволни и тя... Млъкнала съвестта. Тъкмо докторицата се унася в сън, съвестта пак се обажда ехидно: Да, ама Петрова не е ветеринарен лекар!!!