Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Питат Радио Ереван: - Човек може ли да глътне топка за билярд? - Може, ако не му е жал за тоалетната чиния!
Радио Ереван 4,156 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една жена отива при гинеколога: - Докторе, бременна съм. - Честито! Следващият, моля. Учени от БАН са създали ново преспивателно, записа ли са го на диск и засега е с работно заглавие "Българско футболно първенство " Киркор, Гарабет и Ребека отишли заедно на море. Оказало се обаче, че в бунгалото има само 1 легло. Киркор предложил той да е по средата от едната страна жена му Ребека а от другата Гарабет. Легнали си те и по едно време Гарабет назал на Ребека да се любят. -Ти луд ли си бе Киркор не спи. Гарабет откъснал 1 косъм от задника на Киркор/тънк/спи ма/тънк/не спи бе/тънк/спи ма/тънк/не спи бе. По едно време Киркор не издържал и им казал. -Ако ще отивате да се любите отивайте задника ми да не е маргаритка спи, не спи. Тежък изпит. Всичко дотук - скъсано, излиза един усмихнат с шестица: - Лесно беше. Първи въпрос: Кой е президентът на Куба? Казвам: Фидел Кастро. Втори въпрос: Кои са комунистическите въстания в България? Казвам: 1923 - неуспешно, 1944 - успешно. Последен въпрос: Има ли живот на Марс? Казвам: Учените отдавна работят по въпроса, но още не са установили. Е това пита всички, така че запомнете отговорите. Студент, който тепърва ще влиза, започва да си повтаря: "Фидел Кастро, 1923 - неуспешно, 1944 - успешно, учените отдавна работят по въпроса, но още не са установили... Фидел Кастро, 1923". Влиза той в залата. Доцентът го пита: - Как се казвате, колега? - Фидел Кастро! - Хмм... Добре, колега... Хм.. Както и да е... Кога сте роден? - 1923 - неуспешно, 1944 - успешно! - Вие да не сте луд?! - Учените отдавна работят по въпроса, но още не са установили! Двама приятели си говорели и единият казал: - Моята жена никога кoгато се прибера не ми се кара, а само укорително гледа часовника. - Е, да ама моята гледа календара...