Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Между интернет-маниаци: - Какво правиш, когато видиш хубаво момиче? - Свалям я.
Програмисти 2,859 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят апостолите и играят на зарове. Идва при тях Исус: - Може ли и аз да поиграя? - Сядай. Павел хвърля 11, Петър - 12. Хвърля Исус - 13. Петър: - Без чудеса, Господи, играем на пари! Има няколко вида свалки в flirt4e: - "Върти, сучи.." - сядаш, намисляш си някаква интересна смешна реплика и се надяваш на дадения човек да му допадне доста, оттам е лесно.. но докато я намислиш тази реплика... - "Бабешката" - пращаш SMS на дадения номер и готово, тя/той знае, че малко или много държиш на нея/него и ти дава "сламки", да не изчезнеш от хоризонта... - "Щрак" - намираш една или повече страхотни коли, снимаш се до тях (ако може колите да не са на някое ревю или да снимаш в доста по-близък план ако са...) качваш снимките на PCто и си готов... започваш всеки свой разговор с "Искаш ли да те метна донякъде?" или подобни глупави, но внушителни реплики... Ако знаете други стратегии съм готов да ги ослушам, прегледам и да реша дали сте прав(а) и дали не съм и аз сгрешил някъде... Явор отива на интервю за работа. Ключов въпрос - какви игри играете? И варианти на отговора - Counter-strike, Unreal, Quake... Избра Unreal. Взеха го! Мъж подарил за годишнината от сватбата на жена си злaтен пръстен с голям диамант. Разкава за това на свой приятел. А той му казва: — Струваше ми се, че тя не иска пръстен, а спортен автомобил! — Знам това! Но откъде по дяволите, да намеря фалшив автомобил!? Отишли бригада борци при собственика на едно магазинче и му казали: - Брато - ще ни плащаш рекет от днес нататък! Собственика въздъхнал примирено и казал: - Ами добре...по колко трябва да плащам? - Ами ти по колко можеш? - попитали го борците - Аз не печеля много - казал човека - но мога да ви давам по 1/3 от печалбата-не повече. - Чакай да питаме шефа това достатъчно ли е! - казал един от борците Обадил се на шефа си по мобифона и казал: - Шефе - тоя казва че не можел да дава повече от 1/3 от печалбата...това достатъчно ли е? - Не е достатъчно! - ревнал Шефа - Той да не се прави на беден! Каква 1/3 ?? Кажете му че 1/5 трябва да дава!