Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Град в Дивият Запад. От кръчмата излиза каубой, приближава се до коня си, вдига му опашката, целува го по задника и се качва на седлото. Седящите пред бара зяпачи го гледат с изумление: - Защо правиш така, Бил? - Абе, много ми се напукват устните от вятъра... - Е, това помага ли? - Да. След това преставам да ги облизвам...
Гадории 2,747 прегледа
Следващ →

Още вицове

В таксито, пътникът: - Извинете, но не ви ли се струва, че трябва да почистите предното си стъкло от калта? - Няма значение. Така и така съм си забравил очилата вкъщи Преди хората са ходели да се изповядат при свещеника, после при психоаналитика. Сега изливат всичко в блоговете си. Чапай и петка ги гонели поляците. Бягали те бягали и по едно време гледат един костюм на крава . Решили да го облекат те и да се маскират за да не ги познаят . Чапаи минал отзад а петка отпред. Поляците хванали кравата и решили да я нахранят със сено. За да не се усъмнят на петка му се наложило да яде сено тъй като бил отпред понамръщил се малко но нямало как ял . По едно време взел да се смее : - За какво се смееш петка ? - питал чапай. -Виждам че един поляк води бика ........ - Зарязах всичко! И пиене, и пушене, и съпруга... - А съпругата защо? - Не заслужаваше такова щастие! Пияна мутра кара Мерцедес по магистралата. На едно място стои катаджия и му маха с палката да спре. Мутрата отминава без да намали с думите: - Как са ми омръзнали тия продавачи на стоп-палки по пътищата…