Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Стига спори с мен! Или искаш да те нарисуват на асфалта с тебешир!
Черен хумор 1,936 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ех, ако можех да си върна всичките пари, които съм пропил за целия си живот... - И какво би направил с тях? - Бих ги пропил... - Животът е като тоалетната хартия, дълъг и използваем... На животните в гората им било много скучно. Така че се уговорили всеки да разкаже по един виц. Ако дори едно от животните не се разсмеело щяли да изядат разказвача. И така първо зайчето. Реакцията на всички: "Ха, ха, ха..." - Магарето мълчи. Изяждат заека. След това вълчо. Всички: "Ха, ха, ха..." - магарето пак мълчи. Два дни по-късно, в присъствието на малкото останали животни, магарето започнало да се хили като обезумяло: - Какво ти стана, бе - пита лъвът. - Абе тоя заек верно може да разправя вицове... Майката излиза и пита сина си: - С какво ще се занимаваш, докато ме няма? - Ами ще си играя или с влакчето, или с бавачката - зависи тате какво ще избере пръв. Провежда се следствие за пожар в операта. Единственият свидетел е някакъв продавач от будка за семки. Следователят: - Разкажете, какво видяхте? - Значи, затворих аз вчера будката, прибирам се вкъщи, вдигам полата на жената… - Това не е интересно за следвствието. Говорете по-конкретно. - Ами аз така и говоря. Значи, затворих аз вчера будката, прибирам се вкъщи, вдигам полата на жената… - Свидетелят! По-кратко! - Така и говоря, бе! Значи, затварям аз вчера будката, прибирам се вкъщи, вдигам полата на жената, която виси на прозореца и какво мислите виждам? Операта гори!