Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама си говорят: - Чу ли, щяло да има полицаи под прикритие? А другия: - Това вече е нагло! Не стига е е бъкано с престъпници под прикритието на полицията, ами сега и ще се плаща за това!
Политически 3,230 прегледа
Следващ →

Още вицове