Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Благодаря на Колумб, ако не беше той, всички американци щяха да живеят при нас, в Европа.
Бисери 3,157 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо си стои на спирката през зимата. Студ, мраз! Иванчо си мушнал ръцете в джобовете. Минава един дядо и го пита: - Малкия, измръзна ли? Иванчо отговаря: - Аз замръзнах, а малкия си го топля с ръце. Любовта е като апандисита... Разбираш, че я е имало едва когато те заболи... И когато я изгубиш разбираш, че не ти е била нужна! Пътник във влака: - Кондуктор, а може ли да се пуши? - Не! - А тогава тези фасове по пода откъде са? - От тези, които не задават въпроси. Влиза в железария един борец и казва: - Брато, дай един хляб бе! - Ама господине, тука хляб не се продава! - отвърнал продавача смаян. Борчето повторило още един-два пъти, но отговорът на желязаря бил категоричен. Ядосала се мутрата и сменила изиономията на продавача. На другия ден влиза пак и пак иска хляб. Железарят отново му казва, че в железарията хляб не се продава, а нашия човек недоволен от резултата отново го смазва от бой. На следващия ден продавача се подготвил, за да не яде бой и с влизането на бореца казал: - О-о-о-о! Господине, ето Ви и вас! Ето един хляб топъл и пресен. А бoрчето отговорило: - Аз хляб купих от аптеката, ти дай едно кисело мляко! По радиото: - Погребално бюро "Амбър" кани своите бивши и бъдещи клиенти по случай десетгодишнината на фирмата...