Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Аз съм дебела, и почти никой не ме обича! - Не е вярно, не говори така! - Как? - "Почти".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Не разбирам, защо трябва да се женя за да направя една жена щастлива, като може да си остана ерген и да направя щастливи десетки?!
Разни
03.10.2017
1,959 прегледа
Следващ →
Още вицове
Падат двама парашутисти - единият нормално, а другият с вик на ужас. - Какво си се разкрещял бе? - пита го първият. - Парашутът ми не се отваря! - Е какво се шашкаш толкова - вземи редбул!
Наскоро омъжена жена се обажда на майка си: - Мамо, а какво правиш с обяда, когато татко не го е харесвал? - Винаги му го оставям за вечеря.
Гладен съм. Какво ще препоръчаш на някой, който е бягал 3 км, след това е правил серийки на успоредките и лостовете? -Един душ.
Внуче пита дядо си: - Дядо, ти участвал ли си във войната? - Да, момчето ми, участвал съм…. - А, там ли ти откъснаха ръката? - Да, момчето ми, там…. - А, как стана това? - Като ме водеха да се записвам за доброволец, момчето ми….
Една разтревожена майка отишла при доктора и му се оплакала: - Докторе, моя син... притеснявам се за него... като види стари хора по улицата и им удря бастуните, те падат и той им се смее, като види малки кученца и ги рита.. или ако хване някоя муха я измъчва.... много се притеснявам за детенцето си. - На колко години е сина ви, госпожо? - На 4 само.... - Ееее, не се притяснявайте, госпожо Хитлер, синчето ви ще се оправи.