През нощта се мотае някакъв човек около една улична лампа и търси нещо:
- Какво търсите господине?
- Еми загубих си часовника.
- Къде го изгубихте?
- Ей там - сочи човека на 5-6 метра от себе си.
- А защо тука търсите?
- Ами щото тука е светло.
Животните си направили тоалетна и сложили Зайо Байо да пуска музиката. Идва Баба Меца и казва:
- Зайо, пусни ми един валс.
Зайо пуска валса, тя си свършва работата и излиза. Идва Кума Лиса и иска танго. Той пуска тангото и тя си свършва работата. Задава се Кумчо Вълчо ядосан и тръшва вратата на тоалетната.
- Чакай Вълчо, какво да ти пусна?!
- Пускай каквото щеш!
Пуска Зайо музиката, обаче след минута излиза вълка по долни гащи и го подгонва. Кума лиса видяла случката и бързо изклюкарствала на лъва. Лъвът повиквал вълка и заека и ги попитал:
- Вие, двамата, защо нарушавате горския покой?
Вълка започнал да се оправдава:
- Как да не го гоня царю! Аз разстройство имам - тои химна ми пуснал...