Мутра посторил лятна вила в Балчик. През лятото отиват на море с гаджето. През това време обаче, свлачището е отнесло вилата в морето. Девойката почва да се ядосва:<BR>- Их, мама му стара, отиде ни хубавата вила, толкова пари потрошихме, а всичко отиде на вятъра.<BR>Мутрата гледа спокойно, след това й перва един по врата и казва:<BR>- Стига мрънка, ма! Я глей отгоре к’ва идва!<BR>