Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жените са като динята - всеки я чука, но един я взима.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
- Докторе, косата ми започва да окапва. Как най-добре да я запазя? - Събирайте я в кутийка, ако толкова искате да я пазите.
Лекари
03.10.2017
3,334 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един зевзек отишъл при полицай и го попитал: -Г`син полицай, може ли на полицай да се каже говедо? Полицаят отговорил категорично: - НЕ! Но зевзекът отново попитал: -Г`син полицай, а може ли на говедо да се каже полицай? Полицаят помислил,помислил па отговорил: - Разбира се. - Тогава довиждане г`син полицай!!!
Отишъл един млад чукча в казармата. Излязал след 2 години и се върнал в родното село. Питали го за руския народ да разкаже нещо. - Руски човек - глупав човек! 1 година ме мисли за жена!!!
Понеже правителството и разни други институции вече влязоха в интернет пространството (като си сложиха по едно "е" пред името) ми е много чудно как ще го направят това упражнение в Българската академия на науките. Защото е-Правителство звучи някак си, ама е-БАН е малко притеснително ;-)
Една кука отива при началника си и му казва: - Абе шефе идват празници даи някакъв аванс? - Абе брато е ти тоя знак "40" сложи го където искаш!!!
Любител на бирата се обръща възмутен към сервитьора: - И вие си мислите, че ще пия тази пикня ?! Извикайте управителя! - Няма смисъл. И той няма да я пие.