Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Най-добрата работа - високоплатено хоби.
Бисери 3,057 прегледа
Следващ →

Още вицове

С появата на интернет хората имат само три емоции: ")))" "(((" и "...". - Честито господине, ще ставате баща! - Брей и в кой месец съм? Попаднал един мъж на необитаем остров. Гледа - има банани, и риба в реката, от глад няма да умре. Лошото - пълна самота. Изкарал така три месеца. И един прекрасен ден от гората излязла ослепително красива жена. На мъжа му потекли чак слюнките, отива при нея и слага ръка на рамото й, а тя се отдръпва и казва: - Искаш ли да съм твоя? Мъжът кима. - Качи се на палмата и отгоре крещи, че ме обичаш. Мъжът направил, каквото казала хубавицата, а тя: - Малко е това, сега си сложи два банана в устата и подскочи тридесет пъти. Мъжът и това направил, а тя: - И това е малко. Сега застани надолу с главата. Мъжът застанал на глава и едвам казва: - Нека да се запознаем. Казвам се Иван. - А аз Шизофрения. В автобуса: - Ей, маце, ти май си балерина... - Как разбра? - Ами държиш се за лоста горе не с ръката, ами с крака си... - Пък ти да не си дърводелец нещо? - Ха, че как се сети? - Ами на всеки завой се опитваш да ми пробиеш гащите с шилото си... Българин отива на гости в Скопие. Като дошло време да си лягат му казали, че има само две свободни места - в хола или при Бебо. Нашият човек си помислил: "Да бе, при бебе ще ме карат да спя!" - и си легнал в хола. На сутринта станал да закусва и там имало една убийствена мацка. Подала му ръка да се запознаят и му казала: - Я се зовам Бебо. При което нашенеца отговорил: - А я се зовам Будала!