Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Наговорили се комарите да ... таковат светулките. На другата вечер започнали да се събират. Само един от тях го нямало. Видели го да се задава, но той залитал и се държал за оная...работа. Попитали го: - Какво става бе братле? Той отговорил: - Ами ,от светулка на светулка ,че на фаса на горският.
Животни 3,147 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жените не можели да шофират! Ами как ще могат като мъжете са ги учили! ...Бабата и дядото много обичаха да играят на криеница. Сутрин бабата криеше ракията, а ако дядото я намереше - то вечерта вече се криеше бабата... В една църква чакат момиче и бабичка да се изповядат. Бабата пита момичето: -Ма, моме, ти си толкова млада па и грехове имаш? -Бабо, те моите грехове не са толкова големи , ама идвам да се изповядам. - Епа, защо? -Ами, дядо поп ме кара да си отворя краката, мушка ми един греховник, ха навътре, ха навънка и после вика , че вече съм чиста. Тогава бабата се ядосала: - Ааа, значи мушка ти греховника, гиди мискинина му с мискинин, а мене все ме кара да го продухвам, че от много грехове се затлачвал! - Защо в Холандия се продава свободно марихуана? - А виждал ли си им жените? Един борец пита баща си: -Абе тате, ти като си по вещ я ми обясни как да си сваля мадамата? Таткото отговаря: -Ще правиш всичко каквото прави и тя и накрая ще я питаш “И са к`во?”. Отиват бореца с мадамата в бар, сядат и я пита какво ще пие. Тя си поръчва нещо и той същото и я пита: - И са к`во?. Мадамата му казва ще си поръчам още едно – и пият по още едно от същото и пак я пита: - И са к`во?. Тя му отговаря: - И са к`во? – Ще ме водиш в хотела. Води я той и отново пита: - И са к`во? Тя му отговаря: - Ами сега се събличаме. Съблякла се тя, легнала и вдигнала краката, съблякъл се той, легнал, вдигнал краката и попитал: - И са к’во? А тя му отговорила: - Ами ще чакаме някой да дойде и да ни оправи и двамата”.