Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Леля ти е толкова суетна! - Колко суетна? - Много! - Защо? - Защото си е сложила огледало на тавана в банята за да се вижда когато се жабурка!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Жените, за да не омръзнат на мъжете, сменят дрехите. Мъжете, за да не омръзнат на жените, сменят жените.
Бисери
03.10.2017
2,825 прегледа
Следващ →
Още вицове
На премиерата на новия Уиндовс с гласови команди докато красива, надарена блондинка демонстрира как работи Уиндоуса чрез гласовите команди от публиката се надига един българин и крещи: - Format C:, Enter !!!
Седят трима англичани в бара. Изведнъж виждат един ирландец. Единият англичанин казва: - Ей сега така ще го ядосам, че ще побеснее! Отива при него и му казва: - Знаеш ли, вашият свети Патрик е бил обратен! - Така ли... Не знаех! Англичанинът се връща учуден: - Този ирландец не е като другите! Вторият англичанин: - Аз ще се справя по-добре. Отива при ирландеца и му казва: - Вашият свети Патрик е бил травестит! - Сериозно! Голяма работа! И вторият англичанин се връща разочарован. Третият: - Сега е мой ред. Отива при ирландеца и му казва: - Ей, вашият свети Патрик е бил англичанин! Ираландецът се сепва: - А, ето за какво намекваха твоите приятели!
В Русия зимата е толкова студена, че жените ходят с два чифта прашки!
Какво е смелост? Да тичаш по релсите на срещу влака и да крещиш "Дръпни сеее ще те блъснаааа"
Час по биология. Всички разказват как се грижат за животните си, някои дори ги носят със себе си. Става Петърчо и показва аквариум със златни рибки. Казва: - Това са моите златни рибки. Аз се грижа за тях всеки ден - храня ги, сменям им водата на два месеца. - Браво, Петърчо. Марийке, ти какво носиш? - Аз си нося котарака. Казва се Том, обича да го гушкат и да яде Whiskas. - Иванчо, а ти какво държиш, това проскубано животно какво е? Иванчо протегнъл напред ръцете си и показал едно ужасно проскубано животно и казал: - Това е моя хамстер Пухчо. - А защо е така проскубан? - Ами, от тиксото... - Какво тиксо? - С което го облепям, докато го чукам, за да не се пръсне...