Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо краката на блондинките са бели? - Защото постоянно са на сянка под сливата!
Блондинки 2,913 прегледа
Следващ →

Още вицове

Събуждат се мъж и жена на 8-ми март. Жената, протягайки се сладко: - Ах, какъв хубав сън имах - ти ми подаряваше за 8-ми март палто и пръстен с диамант! Какво ли означава това? Мъжът я целунал и казал усмихнато: - Почакай, довечера ще разбереш! Вечерта жената се прибрала по-рано от работа, приготвила празнична вечеря, запалила свещи...Идва си мъжа и й подава красив пакет. Тя отваря бързо и вижда книгата "Тълковник на сънища". Хората режат кръглата пица на триъгълници и я поставят в квадратна кутия....а после очакват да им вярвам?!! Хванал си един арабин българско гадже. Тя му рекла: - Искам на НДК. Отишли. - Искам на такси. Разкарвал я с такси цял ден, купувал й разни работи. Вечерта почнал да й се пуска, а оная се дърпа. Арабинът й казал: - На НДХ водил? Водил? На тахи возил? Возил. Метаха пила? Пила. Бохлуци хупувал? Хупувал. Сега ако няма сех ще има бох. По време на проверка в затвора, инспекторът пита някакъв затворник: - Защо сте тук? - Ами, не ме пускат да изляза! - Защо не се омъжиш? - Нали знаеш, че годеникът ми е депутат - само обещава!