Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена се кара на мъжа си: - Пак си се напил! Ту бира, ту водка, а на мен нула внимание! Така повече не може да продължава, избирай - или, или! Какво мълчиш? - Мисля, кое е по-добро - бира или водка...
Пиянски 2,033 прегледа
Следващ →

Още вицове

Признаваме малките си недостатъци, само за да уверим хората, че нямаме по-големи! Връщайки се от детската градина Иванчо влиза вкъщи, и родителите му забелязват, че в речника му са се появили нови думички. Иванчо: - Мамо, а какво е котенце? Майка му отваря енциклопедията и му показва рисунка на котка. - А а какво е кучка? Майка му пак отваря енциклопедията и му показва рисунка на женско куче. Недоволен от отговорите, Иванчо отива при баща си: - Тате, а какво е котенце? Баща му изважда един "Плейбой" и на снимката на гола леля загражда с молив мястото между краката: Ето! - Тате, а какво е кучка? - Кучка, синко, е всичко останало извън кръга... Влиза един гангстер в поликлиниката, изважда един "Колт" и казва на дежурния лекар. - Докторе, този човек е прострелян. Той ми е близък приятел и ако умре ще те гръмна. Докторът изважда по-голям "Колт" и отговаря: - Ако твоят приятел умре на операционната маса, аз ще разбера 15 сек. по-рано от тебе. В психиатрията: - Защо този пациент постоянно пърди? - Това е нов персонаж в психиатрията, мисли се за Булгаргаз. На връх нова година между съседки: - Вашия тиквеник стана ли? - Не моя спи още в леглото.