Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Без изненади за министри с досиета в кабинета на Бойко. Тези, за които се знаеше, че са ченгета, точно те се оказаха.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Син пита баща си: - Тате, къде е фенера? - А за какво ти е? - Ще ходя на среща в парка и вече е тъмно. - Сине, аз на срещи в парка ходех без фенер. - Ами виж ( сочи с пръст към майката), какво си избрал в тъмното.
Семейни
03.10.2017
3,282 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Какво ще се получи, ако на маймуна се даде автомат? - Сомалийски пират!
Две костенурки вървели през пустинята. Имали само една манерка с вода, която скоро взела да привършва. Едната от костенурките предложила: "Хей, аз ще отида да търся оазис, а ти стой тука и ме чакай. И да не си пийнала от водата преди да съм се върнала, защото ако не намеря оазис, ще трябва да изкараме с това, което имаме!!!". Другата отвърнала "Добре!" Тръгнала първата, а втората започнала да чака и чака... Минала година - първата не се връщала а втората все повече ожаднявала. Минали две години същото. На третата година втората костенурка не издържала и надигнала манерката. В този момент първата изскочила от близкия храсталак, където се била скрила, и започнала да крещи: "Ееее, ама ако ще се лъжем, аз по-добре въобще да не тръгвам!!!"
Група психолози решили да проверят докъде може да стигне търпението на българина.Събрали хората от един жилищен блок и им казали: -От утре ви спираме водата.Някакви въпроси? -Не - отговорили хората и си тръгнали. На следващия ден ги извикали и им казали,че ще им спрат и тока. -Въпроси? -Не. Така,след като ги лишили от всичко, от което могат,без да се зададе нито един въпрос,психолозите учудени и не разбиращи търпението на хората,решили да предизвикат някаква реакция за последен път.Събрали ги и им казали: -Утре ще ви избесим всичките.Някакви въпроси? От тълпата някой плахо вдигнал ръка. -Я,най-после някакво раздвижване - казали си психолозите: Eдин човек се надигнал и страхливо попитал: - А въженцата вие ли ще ни ги дадете,или ние да си ги носим?
Седят четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва: - Синът ми наскоро стана свещеник и всеки, който го срещне, му казва "отче". - Ех, казва втората, моят е епископ и всички го наричат "ваше светейшество". - А пък аз имам брат, който е кардинал. Хората се обръщат към него с "ваше високопреосвещенство", хвали се третата. Четвъртата притеснено споделила: - Моят син е стриптизьор. И когато се съблече, всички викат "О, боже!"
Обществена тоалетна с няколко кабинки. От една кабинка се чува: - Пууу, трябва да почна да се храня нормално. Пауза. Глас от съседната кабинка: - Кво правиш бе, ядеш ли?