Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Син пита баща си: - Тате, къде е фенера? - А за какво ти е? - Ще ходя на среща в парка и вече е тъмно. - Сине, аз на срещи в парка ходех без фенер. - Ами виж ( сочи с пръст към майката), какво си избрал в тъмното.
Семейни 3,282 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво ще се получи, ако на маймуна се даде автомат? - Сомалийски пират! Две костенурки вървели през пустинята. Имали само една манерка с вода, която скоро взела да привършва. Едната от костенурките предложила: "Хей, аз ще отида да търся оазис, а ти стой тука и ме чакай. И да не си пийнала от водата преди да съм се върнала, защото ако не намеря оазис, ще трябва да изкараме с това, което имаме!!!". Другата отвърнала "Добре!" Тръгнала първата, а втората започнала да чака и чака... Минала година - първата не се връщала а втората все повече ожаднявала. Минали две години същото. На третата година втората костенурка не издържала и надигнала манерката. В този момент първата изскочила от близкия храсталак, където се била скрила, и започнала да крещи: "Ееее, ама ако ще се лъжем, аз по-добре въобще да не тръгвам!!!" Група психолози решили да проверят докъде може да стигне търпението на българина.Събрали хората от един жилищен блок и им казали: -От утре ви спираме водата.Някакви въпроси? -Не - отговорили хората и си тръгнали. На следващия ден ги извикали и им казали,че ще им спрат и тока. -Въпроси? -Не. Така,след като ги лишили от всичко, от което могат,без да се зададе нито един въпрос,психолозите учудени и не разбиращи търпението на хората,решили да предизвикат някаква реакция за последен път.Събрали ги и им казали: -Утре ще ви избесим всичките.Някакви въпроси? От тълпата някой плахо вдигнал ръка. -Я,най-после някакво раздвижване - казали си психолозите: Eдин човек се надигнал и страхливо попитал: - А въженцата вие ли ще ни ги дадете,или ние да си ги носим? Седят четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва: - Синът ми наскоро стана свещеник и всеки, който го срещне, му казва "отче". - Ех, казва втората, моят е епископ и всички го наричат "ваше светейшество". - А пък аз имам брат, който е кардинал. Хората се обръщат към него с "ваше високопреосвещенство", хвали се третата. Четвъртата притеснено споделила: - Моят син е стриптизьор. И когато се съблече, всички викат "О, боже!" Обществена тоалетна с няколко кабинки. От една кабинка се чува: - Пууу, трябва да почна да се храня нормално. Пауза. Глас от съседната кабинка: - Кво правиш бе, ядеш ли?