Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Юникса вземи са себе си, дос-а раздели с приятел, а уиндоуса дай на врага.
Програмисти 2,280 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се Нане и Вуте, заприказвали се и Нане пита Вуте какво работи. - Научен работник! - Е кво е научен работник? - пита Нане - Глей са, правим разни опите и документираме.Та значи фанахме една стоножка, откинем и единио крак и речем: "Oди ма!", "Она оди". И ния пишем у протоколо -"Она оди " После откинем и още един крак и пак й речем: "А оди ма!", "Она па оди"... И ния пешем "Она па оди" И така доде и откинем сите крaка Викаме й: "А оди ма!" Она ни мърда ни шава, И ния пишем у протоколо: "Она оглуше" Иванчо и Марийка решили да се ебат. Отишли в на Иванчо къщата но бащата на Иванчо бил там и решили да го правят в гардероба. Но преди да почнат да го правят Марийка затиснала пръста на Иванчо. И той се провикнал : - Тате, кръв потече ! А пък бащата на Иванчо казал : - Давай сине, давай ! Киборг - това е човек, заченат от вибратор. Пред обществена тоалетна в търговски център пише: "Продаваме храни и напитки втора употреба!" Жената е изтънчена и крехка натура, но кантара, уви, не разбира това...