Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Чу ли, че Стоичков го е закъсал с парите май? - Ти пък! Глупости! - Да, бе! През час се хвали по радиото, че последното му попадение е гражданска отговорност за три месеца...щом не може да си вземе за година..
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
- Госпожо, това упражнение устно ли ще го направим? Учителката: - Да, Евгени. Генчо: - Благодаря ти, Господи! Учителката: - Няма защо...
Ученически
03.10.2017
3,240 прегледа
Следващ →
Още вицове
Попитали радио Ереван: - По какво ще се разбере кога е победил феминизма? - Когато новините започнат така: "Добър вечер уважаеми зрителки!"
-Мамо, мамо, откъде идват бебетата? -Даунлоадваш ги от Интернет
Мъж и жена спят отделно, защото жената е осми месец бременна. Знаейки, какво иска мъжа й, тя му казва: - Скъпи, разбирам те, ето ти 30 лева, иди при съседката, тя ще се зарадва да прави секс с теб. Но това да е само за първи и последен път! Мъжът, невярвайки на ушите си взима парите и докато жена не е премислила, отива при съседката, но след малко се връща: - За 30 лева не е навита, иска 50. - Ах, кучка! Когато тя беше бременна, аз взех от мъжа й 30 лева!
Мъж и жена са в ресторант. Жената казва: - Цялата вечер ме гледа онзи мъж от масата срещу нас. Сигурно е режисьор. - Кой по-точно? - Ето този - със синия костюм. - Не, това е шефа на цирка.
Загасят светлините в кинисалона и се появяват надписите на филма. Един мъж пита съседа до него: — Извинете, виждате ли какво е написано на екрана? — Надписите на филма. — Моля ви, прочетете ми името на режисьора, че лошо виждам… — Но нали го казват и по микрофона! — Лошо чувам. — Не разбирам, защо сте дошли на кино? Никакво удоволствие няма да получите от филма! — Какво удоволствие?!? Аз ще трябва да пиша рецензия…