Отива чукчата в КАТ на контролен преглед с новия си мерцедес. Оглеждат колата му отвсякъде - без проблеми. Тъкмо да му подпишат, че всичко е наред, изведнъж виждат, че чистачките са от вътрешната страна на предното стъкло.
- Защо така бе, чукча? Чистачките трябва да са отвън!
- Да, да! Ами аз като подкарам колата и като започна да викам бр-бр-бр-бр как ще виждам къде карам?
Тежко им е на програмистите. Отиват на гости в някаква къща и веднага им показват домашния компютър и ги молят да му оправи проблемите.
Затова си избрах да стана гинеколог.