Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- За да не се разболея от грип, аз нося маска и я сменям всеки 4 часа. - А аз, за да не се разболея от СПИН, нося презерватив. Сменям го всеки час.
Разни 972 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо на сватба габровците танцуват по чорапи. - Защото слушат музиката от съседното село. Седнали си двама олигофрени. Единият извадил кутийка с паяк и попитал:<BR>- Какво ли ще стане, ако му откъснем единия крак?<BR>- Ненам!...<BR>Откъснали му единия крак и завикали:<BR>- Напрееед!<BR>Паякът тръгнал<BR>- А к’во ще стане, ако му откъснем и вторят крак?<BR>- Ненам!...<BR>Откъснали и него.<BR>- Напрееед!<BR>Паякът пак тръгнал едва-едва.<BR>- А к’во ще стане, ако му откъснем всичките крака?<BR>- Ненам!...<BR>Откъснали всичките крака.<BR>- Напрееед! - извикали.<BR>Паякът не помръдвал.<BR>- Напреееед!<BR>Той пак не помръдва.<BR>- Хммм, той не чува! Голата истина бе призната за порнография и се преследва от закона. На един поп му предстояло кръщене. Предишната вечер се бил напил много яко. След края на кръщенето попитал един приятел: - Добре ли се справих? Приятелят му казал: - Добре беше, ама другия път влизай на 2 крака, а не на 4. Да знаеш че онова корито е за къпане на бебето, а не эа пикаене. Още нещо. Когато свърши кръщенето се каэва алелуя, а не яж ми... - Знаеш ли скапаните американци как наричат Бог? - Как? - Гад...