Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Надпис на опаковка презервативи Durex: "12 презерватива за повече надеждност".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- За да не се разболея от грип, аз нося маска и я сменям всеки 4 часа. - А аз, за да не се разболея от СПИН, нося презерватив. Сменям го всеки час.
Разни
03.10.2017
972 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо на сватба габровците танцуват по чорапи. - Защото слушат музиката от съседното село.
Седнали си двама олигофрени. Единият извадил кутийка с паяк и попитал:<BR>- Какво ли ще стане, ако му откъснем единия крак?<BR>- Ненам!...<BR>Откъснали му единия крак и завикали:<BR>- Напрееед!<BR>Паякът тръгнал<BR>- А к’во ще стане, ако му откъснем и вторят крак?<BR>- Ненам!...<BR>Откъснали и него.<BR>- Напрееед!<BR>Паякът пак тръгнал едва-едва.<BR>- А к’во ще стане, ако му откъснем всичките крака?<BR>- Ненам!...<BR>Откъснали всичките крака.<BR>- Напрееед! - извикали.<BR>Паякът не помръдвал.<BR>- Напреееед!<BR>Той пак не помръдва.<BR>- Хммм, той не чува!
Голата истина бе призната за порнография и се преследва от закона.
На един поп му предстояло кръщене. Предишната вечер се бил напил много яко. След края на кръщенето попитал един приятел: - Добре ли се справих? Приятелят му казал: - Добре беше, ама другия път влизай на 2 крака, а не на 4. Да знаеш че онова корито е за къпане на бебето, а не эа пикаене. Още нещо. Когато свърши кръщенето се каэва алелуя, а не яж ми...
- Знаеш ли скапаните американци как наричат Бог? - Как? - Гад...