Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Млада и засукана дама се глези на младия гинеколог: - Докторе, навътре имам сърбеж! Лекарят слага ръкавици и бърка. - Ох, по-нагоре, още по-нагоре, докторе! - Ясно! - отсича лекарят. - Сърбят ви сливиците...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Срещат се двама познати. Първият: - Абе, ти можеш ли, да връзвраш вратовръзки? - Мога! - Я ми я завържи, тогава! - Легни ей тука, на пейката! - Е `що, ако съм прав, не може ли? - Абе, как да ти кажа, нали бачкам в моргата, по друг начин не мога...
Разни
03.10.2017
2,043 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителката задала задача на учениците, да направят изречение с рима. Станала Марийка и казала: -Кака влезе във реката и си намокри полата! -Добре, Марийке....казала учителката..... браво! А ти Иванчо, я да видим, какво сътвори твоята "гениална"мисъл! -Вчера бати влезе в саламура и си намокри............. краката! -Но тук няма никаква рима, казала госпожата! -Ами малко беше саламурата, госпожо! ! !
На една стълба в лудницата се е качил бояджия и боядисва стените. Отдолу се приближава един от пациентите и пита: - Добре ли си хванал четката? - Да, защо? - Абе щото ще взема стълбата!
- Какви са ти дълги пръстите. Да не би, като малък да си свирил на пиано? - Не, често мия епруветки.
На 30 етаж на небостъргач имало барче. В него до един прозорец бил седнал мъж облечен в черно и пиел поредната си водка. Към него се приближил друг мъж и помолил да седне. След още няколко чаши първият казал: - Хайде да се хванем на бас, че ако скочиш през прозореца, вятърът ще е толкова силен, че ще те върне обратно. - Не ти вярвам. - Само гледай - казал мъжът в черно, след което скочил и за секунда се върнал обратно. - Сега е твой ред да опиташ. Другият скочил и се забил директно в земята. В това време келнерът минава край мъжа, който е останал в бара и казва: - Много гаден тип ставаш, като се напиеш батмане.
Учебен час в училище: — Марийке, излез на дъската и отговори на някои въпроси от домашното. — Не мога, госпожо, моят адвокат ме посъветва да не отговарям на въпроси, чиито отговори може да се използват срещу мен. — Ти в ред ли си? — А за този въпрос, госпожо, обърнете се към моя психоаналитик.