Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама познати. Първият: - Абе, ти можеш ли, да връзвраш вратовръзки? - Мога! - Я ми я завържи, тогава! - Легни ей тука, на пейката! - Е `що, ако съм прав, не може ли? - Абе, как да ти кажа, нали бачкам в моргата, по друг начин не мога...
Разни 2,043 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката задала задача на учениците, да направят изречение с рима. Станала Марийка и казала: -Кака влезе във реката и си намокри полата! -Добре, Марийке....казала учителката..... браво! А ти Иванчо, я да видим, какво сътвори твоята "гениална"мисъл! -Вчера бати влезе в саламура и си намокри............. краката! -Но тук няма никаква рима, казала госпожата! -Ами малко беше саламурата, госпожо! ! ! На една стълба в лудницата се е качил бояджия и боядисва стените. Отдолу се приближава един от пациентите и пита: - Добре ли си хванал четката? - Да, защо? - Абе щото ще взема стълбата! - Какви са ти дълги пръстите. Да не би, като малък да си свирил на пиано? - Не, често мия епруветки. На 30 етаж на небостъргач имало барче. В него до един прозорец бил седнал мъж облечен в черно и пиел поредната си водка. Към него се приближил друг мъж и помолил да седне. След още няколко чаши първият казал: - Хайде да се хванем на бас, че ако скочиш през прозореца, вятърът ще е толкова силен, че ще те върне обратно. - Не ти вярвам. - Само гледай - казал мъжът в черно, след което скочил и за секунда се върнал обратно. - Сега е твой ред да опиташ. Другият скочил и се забил директно в земята. В това време келнерът минава край мъжа, който е останал в бара и казва: - Много гаден тип ставаш, като се напиеш батмане. Учебен час в училище: — Марийке, излез на дъската и отговори на някои въпроси от домашното. — Не мога, госпожо, моят адвокат ме посъветва да не отговарям на въпроси, чиито отговори може да се използват срещу мен. — Ти в ред ли си? — А за този въпрос, госпожо, обърнете се към моя психоаналитик.