Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Червената шапчица, O"Xенри Червената шапчица се разтрепери. Тя беше сама. Тя беше сама, като палачинка между звездите, като гладиатор сред фармацевти, като сомнамбул в печка, като бастун в пустиня…
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Windows - изкуствен интелект с женска логика.
Програмисти
03.10.2017
3,885 прегледа
Следващ →
Още вицове
Въпрос: Какво е блондинка с плитки? Отговор: Свирка с дръжки!
По социалистическо време в едно село идва кореспондент на западен вестник. Кметът на селото вика заместника си и му казва: - Разведи човека из селото, из ТКЗС-то, покажи му всичко хубаво. Ама така го разходи, че само хубавите неща да види, че иначе кой знае какво ще напише във вестника ако ни види мизериите. - Абе… да клевети както си иска, империалистическа пропаганда такава.
- Приеми моите искрени поздравления, сине - казва бащата на младоженеца. Сигурен съм, че днешният ден ще остане в паметта ти като най-щастливия в живота ти. - Но сватбата е утре! - възразил младоженецът. - Знам, именно затова.
- Тате, ти ходил ли на училище, като си бил малък? - Разбира се, Иванчо. И никога не съм прпопуксла урок. - Виждаш ли, мамо! Наистина няма никакъв смисъл да се губи време с училището.
Две момчета се напушили като кучета. Вървят си и какво да видят - отсреща патрулка! - Какво да правим?!? - панически пита единият. - Спокойно - отвръща другият - усмихвай се, аз също ще се усмихвам, те ще видят, че сме добре и ще си отминат. И така, усмихнали се те... Минали 10, 15, 20 минути... Едното момче казало на другото: - Стига си се хилил бе, в патрулката сме!