Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ако ми разбиеш сърцето, ще ти разбия на теб главата.
Бисери 3,049 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нимфоманка... К’вото и да правела, в който и бар да отидела, на сутринта все се чувствала незадоволена... Замислила се кое е най удачното място за нейната страст, и накрая взела решение - качила се на кораб на дъълго, дълго пътешествие. ... След три години нашата нифоманка казала: "е не може повече така".. и умряла ... След още три години моряците казали: "е не може повече така".. и я изхвърлили зад борда. Двама си приказват: - Къде ще ходиш на почивка тази година? - На Кушадасъ, че за Созопол нямам толкова пари... Добър ден, деца! Аз съм новата ви класна ръководителка. Казвам се Мария Иванова и съм фенка на BMW. А сега нека всяко от вас, деца, се представи по същия начин! - Аз се казвам Петърчо, и съм фен на BMW. - Аз се казвам Асенчо и съм фен на BMW. - Аз се казвам Марийка и съм фенка на BMW. Стигнали до Иванчо. - Аз се казвам Иванчо и съм фен на OPEL. - Как може!? Защо не си фен на BMW? - Мама е фенка на OPEL, тате е фен на OPEL, приятелите ми са фенове на OPEL – и аз съм фен на OPEL. - И какво от това? Ами ако майка ти беше простит*тка, баща ти нарк*ман, а приятелите – ге*ове, тогава? - Е, тогава щях да съм фен на BMW. Посрещане на Нова година. една дама казва на друга: - Струва ми се, че преди дванадесет години сме посрещали нова година в една й съща компания. - Наистина ли? Нещо не си ви спомням. - И аз не помня добре лица. Но виж за тоалети - добре помня. Тази година в София не се очертава да има кофи, преливащи от боклуци...очертава се да няма кофи..