Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Врабчето било много ядосано на слона и му казало: - Ами няма как, трябва да те изчукам. Слона казал:: "Добре". Качило се врабчето вурху слона и започнало да го чука, слона настъпал един трън и казал: "Ох". Врабчето се обадило: "Няма "ох" - целия!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако ми разбиеш сърцето, ще ти разбия на теб главата.
Бисери
03.10.2017
3,049 прегледа
Следващ →
Още вицове
Нимфоманка... К’вото и да правела, в който и бар да отидела, на сутринта все се чувствала незадоволена... Замислила се кое е най удачното място за нейната страст, и накрая взела решение - качила се на кораб на дъълго, дълго пътешествие. ... След три години нашата нифоманка казала: "е не може повече така".. и умряла ... След още три години моряците казали: "е не може повече така".. и я изхвърлили зад борда.
Двама си приказват: - Къде ще ходиш на почивка тази година? - На Кушадасъ, че за Созопол нямам толкова пари...
Добър ден, деца! Аз съм новата ви класна ръководителка. Казвам се Мария Иванова и съм фенка на BMW. А сега нека всяко от вас, деца, се представи по същия начин! - Аз се казвам Петърчо, и съм фен на BMW. - Аз се казвам Асенчо и съм фен на BMW. - Аз се казвам Марийка и съм фенка на BMW. Стигнали до Иванчо. - Аз се казвам Иванчо и съм фен на OPEL. - Как може!? Защо не си фен на BMW? - Мама е фенка на OPEL, тате е фен на OPEL, приятелите ми са фенове на OPEL – и аз съм фен на OPEL. - И какво от това? Ами ако майка ти беше простит*тка, баща ти нарк*ман, а приятелите – ге*ове, тогава? - Е, тогава щях да съм фен на BMW.
Посрещане на Нова година. една дама казва на друга: - Струва ми се, че преди дванадесет години сме посрещали нова година в една й съща компания. - Наистина ли? Нещо не си ви спомням. - И аз не помня добре лица. Но виж за тоалети - добре помня.
Тази година в София не се очертава да има кофи, преливащи от боклуци...очертава се да няма кофи..