Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Всестранно недоразвита личност...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Пияна жена седи в локва на улицата. Към нея се приближава мъж: - Да ви помогна ли, госпожице? - Аз не съм госпожица, аз съм Снежанка. - А защо седите в локвата? - Ами, сигурно съм се разтопила!
Любими Герои
03.10.2017
3,563 прегледа
Следващ →
Още вицове
От превъзбуда се вдига не само температура!
Заю-баю и ежко-бежко вървят и срещат видрата. - Здравей тидро. - казва заекът. - Защо я нарече тидра, тя е видра. - попитал ежко-бежко. - Аз на животни, които съм ебал не им говоря на Вие.
Трима хирурзи от се хвалят един на друг. - На мен ми докараха пилот на 3 части. Съших го и сега пак е пилот. - казал американецът. - А на мен ми докараха космонавт на 30 части. Съших го и сега пак е космонавт. - казал руснакът - А на мен ми докараха задник и уши. Съших ги и сега ми е шеф. - казал българинът.
Върви си един по улицата и изведнъж,какво да види,на тревата двойка се занимава със секс. Малко по-нататък,в храстите още една двойка. Трета двойка пък, се облазва направо на площадката пред входа. Звъни той на звънеца, излиза някаква. - Госпожо, извинете, ама що за заведение е това, вашето? - Нашето? Бардак, господине, бардак. - А, защо тогава ги правите тия работи направо на улицата? - А, днес имаме улична разпродажба.
Отиват Холмс и доктор Уотсън на излет в гората. Настанили се, опънали палатка. Вечерта легнали да спят. През нощта Холмс събужда Уотсън с думите: - Уотсън, събудете се, и ми кажете какво виждате! - Холмс, нощта е прекрасна, виждам нощно небе обсипано с ярки везди, луна която осветява всичко наоколо ... - Елементарно Уотсън, откраднали са ни палатката!