Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Треньор към футболист: - Твоята игра ми доставя голямо удоволствие. - Преувеличавате, лошо играя. - Затова пък много смешно.
Спортни 3,396 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво казва Стиви Уондър в разгара на концертите си? "Не ви виждам ръцетее!!!" Една мутра се хвали на приятелите си: - Днес си купих от новите мерцедеси. - Кои новите бе? - Абе ВМW им казват. Две коли се блъскат на един светофар. Виновният за случилото се излиза от колата си и започва да се извинява на другия: - Извинявам се много, но не мога да ти платя. В колата имам един бобър. Прави страхотни свирки, няма да съжаляваш. Другият се съгласил, взел бобъра и си заминал. По пътя решил да го изпробва. Останал много доволен. Като се прибрал жена му започнала да го хока: - Къде ходиш, бе и какъв е тоя бобър кадето го носиш? - Слушай, жена научи го да прави мусака и си обирай крушите! Краят на света тази година ми се стори някак по-скучен от обикновено... Мюлер се оплаква на свой подчинен: - Знаеш ли, че напследък Ширлиц ме безпокои. - Така ли?! Не съм забелязал нищо необичайно в поведението му. - Да аз не говоря, че е необичайно да се напие и да дойде при мен пейки "Катюша", изисквайки подпис за капитулацията. Но това ме безпокои...