Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо толкова японци успяват да се сместят във вагона на метрото? Защото още от деца играят тетрис.
Бисери 2,980 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шофьорка: - Моля Ви, не ми вземайте книжката! На тази снимка изглеждам толкова добре!!! Генко е на гишето за обмяна на валута: - Госпожице, как можете да твърдите, че банкнотата от тридесет долара е фалшива, ако вие самата ми казахте, че никога не сте виждали такава? Господ казва на американеца, французина и българина, че колкото земя извървят на кон ще е тяхна. Американецът минал в галоп 2-3 часа, обърнал се и казал "Доста е това. И за децата и за внуците ще има достатъчно" и спрял. Французинът минал в галоп 2-3..5 часа пипнал коня и казал "Измори се животното. Стига ми толкова". Бъларинът яздил, яздил ден, втори коня паднал и умрял, но той продължил тичешком. На края му свършили силите и паднал от умора. Тогава свалил шапката си, хвърлил я с всички сили напред и извикал "А тука ще са и 2 реда домати!" Спасителят на плажа вижда давещ се човек и го спасява. Когато излизат от водата младежът вижда, че е спасил Томас Лафчис, президента на Левски. - Ти знаеш ли кой съм? Аз съм Лафчис. Благодаря, че ми спаси живота. Имам много пари. Поискай си каквото искаш и ще ти го дам. - Искам да ми платиш един парцел на гробището в Орландовци. - Защо точно това искаш? - Защото баща ми е от Славия и като разбере, че съм те спасил ще ме убие. - Кофти е като има пари, а още по-кофти е като няма. - А защо е кофти като има? - Как защо, много бързо свършват и става още по-кофти.