Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Директор към провинил се ученик:- Като говориш с мене ще мълчиш!
Бисери 3,500 прегледа
Следващ →

Още вицове

В гората се появила машина за свирки. Зайо Байо почнал да я употребява редовно и бил много щастлив. Един ден го срещнал вълка и го питал защо е толкова щастлив и Зайо му обяснил за машината и го посъветвал да отиде и той. Отишъл вълка и решил да се изхитри и вместо да пусне 1 левче за една свирка речил да пусне 2 че да му е по-яко. По-късно Зайо срещнал вълчо превиващ се от болка: - Какво ти е бе Вълчо? - Абе Зайо защо не ми каза че като пуснеш 2 лева и ти остри молива? Негър звъни на гаджето си по телефона: - Съкровище, купих си кола - Мерцедес 600, просто трепач... - Какъв цвят? - Телесен, естествено! Блондинка разказва на приятелка: - Седя си вчера, значи вкъщи, изведнъж - на вратата се звъни. Отварям, гледам - един младеж. Той пита дали съпругът ми си е вкъщи. Аз отговарям, че го няма. Тогава той ме хвърли на леглото и ме ..., а след това си замина. Представяш ли си - и досега не мога да разбера, какво искаше тоя от съпруга ми?! Някъде в Щатите. По автомагистралата яко пердаши последен модел Понтиак. По едно време го задминава някаква непозната въшка.<BR>- Бре, кво става тува бе, вика си човека и натиска газта до дупка, но така и не може да настигне другата кола.<BR>След известно време до един мотел гледа спряла същата въшка. Копа спирачки нашия, слиза и гледа - ЗАЗ-ка. Влиза в бара, а там Чапаев.<BR>- Абе пич, ква е тая страшна кола бе, бахти и двигателя има. С к’во върви това чудо?<BR>- Ами с водка, отговаря Чапаев.<BR>- Как с водка бе?<BR>- Ами така - с водка.<BR>- Хм, я дай една водка да видим - обръща се нашия към бармана.<BR>- Съжалявам господине, водка нямаме - казва бармана.<BR>- Ами к’во имате?<BR>- Само уиски.<BR>- С уиски върви ли?- пита нашия Чапаев.<BR>- Ами на знам, момент да попитам - казва Чапаев, отива до колата, вдига капака и пита -<BR>- Петка, уиски ще пиеш ли? Аз не съм лош човек. На враговете си даже пожелавам по три коли да имат пред дома си: полицейска, пожарна и бърза помощ