Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Момченце казва на майка си: - Мамо, виж само: всеки път като дам на кучето от месото и му се вдига опашката! Майката, въздишайки: - Сине, остави, моля, малко от месото и за татко ти.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Закон от попфолка: Колкото е по-лош е гласа на певицата, толкова по-малко са й дрешките.
Бисери
03.10.2017
3,352 прегледа
Следващ →
Още вицове
В час по български учителката обяснява: - И така, съществителното име означава нещо, което можеш да видиш и да пипнеш. Обикновено това е някакъв предмет. Глаголът е действие - нещо, което правиш. Кажи ми сега, Марийке, какво е "мишка"? - Глагол. - Как така глагол? Нали можеш да я пипнеш!?! - А-а-а, госпожо, аз мишки не пипам...
Знаете ли, че днес 28.09 е "Международен на правото да знам". Даже и в България има Програма Достъп до Информация - линк -------- Съвсем "случайно" този ден не се отбелязва в България, както би трябвало. А дали знаете, че ВАС осъди Министерски съвет за отказ на информация...
Борец седи пред една баничарница. Покрай него минава едно момче и той го моли: - Момче, на ти 30 стотинки и влези тука да ми купиш една баничка, моля ти се! - Бе ти що не влезеш сам да си купиш, бе? - Щото три пъти влизам, и като ме видят все ми дават оборота. Ей на, ще пукнем тука от глад.
Две пенсионерки си говорят преди изборите: - Ти за кого ще гласуваш? - За комунистите, олио и захар вече съм се запасила, а спестявания нямам.
В митнически пункт пристига съобщение от МВР, че лице тайно пренася валута. Митничарите го обискирали, но нищо не открили. Обърнали се към министерството за съвет и онези им казали: "Дайте му рициново масло и когато валутата тръгне, извикайте ни." Чакат в МВР, чакат да им се обадят от митницата, ама не. Не издържали и вдигнали телефона: - Как е, излизат ли доларите? - Ще излязат, ама бавно. Засега точим все наши пари.