Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В следващия сезон на "Под прикритие" ще участват всички митрополити от бившата ДС...или цялата Църква.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
- Тате, днес в училище казах пред всички, че Бойко Борисов е мафиот и че всичко е театър. - Махни се от мен, непознато момченце!
Политически
03.10.2017
2,904 прегледа
Следващ →
Още вицове
Малкият Иванчо след училище минава покрай дядо и баба и спрял да ги види. Те му се радват, а той се оплаква на дядо си: - Дядо, днес на урока по химия без да искам си оцапах пръста с нещо от едно бурканче и сега не мога да си свия пръста. - Иванчо, ако ми донесеш следващия път малко от това нещо, ще ти дам 5 лева. Иванчо на следващия урок по химия свил бурканчето и го занесъл на дядо си. След няколко дена дядо и баба идват на гости у Иванчови, дядо носи домашна ракия, баба направила хубава баница, седнали големите да се почерпят в хола, а дядо вика Иванчо в кухнята: - На ти моето момче хубаво тези 50 лева. - Ти нали каза 5 бе дядо! - Аз давам 5, останалите баба ти ги даде...
Защо в Наказателния кодекс все още няма член "За неправилна прогноза за времето"?
- За какво слагаш презервативи по джобовете си? - Ще ходя на дискотека, за всеки случай. - Поверието знаеш ли? - Кое? - Вземеш ли чадър - дъжд няма да вали!
Блондинка среща приятелка. - Ух, муцка, ходих на зъболекар. Извадиха ми зъб. - Леле, душко, а сега боли ли те? - Ми не знам, той остана при зъболекаря...
Мутра и шефьт му обядват в ресторант. Шефьт казва: - Защо си смучеш часовника бе, всички ни гледат! Мутрата му отговаря: - Ами шефе, докторьт ми каза да смуча "Тик-так"!