Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Безработен човецец - сиромах , прочел обява че в Prosoft, търсят чистач. Явява се той на интервю, разпитват го какво може и най накрая началника на отдел кадри му казва: - Кажете си емейла и ще Ви съобщим резултатите. - Но аз нямам емайл. - Е, как така може без емейл, всеки трябва да има - съжаляваме много, но не може да Ви вземем на работа без емейл! Трагнал си човецеца, минава покрай пазара с последните пари купува Ягоди, забърсва ги, разнася ги по домовете и печели, като стратегията на Рокфелер. Замогнал се той, забогатял, притежавал вече корабни компании. Обаждат му се за някакви доставки и Партньора му казва: - Кажете ми емейла си да уточним доставката? - Е аз нямам емейл! - Нямате емейл и сте толкова богат, а ако имахте знаете ли къде щяхте да бъдете сега? - Да знам - казал човецеца - щях да съм чистач в Prosoft.
Разни 1,531 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между съпрузи: - Мили, в готварската книга има много грешки! - Знам, скъпа! Отдавна съм го забелязал! тя: А сега съм гола, както майка ме е родила... той: Глупачка! Включена ти е уеб-камерата! Дънки и блузка не е както майка ти те е родила! Когато често се срещаме с дадени хора, те стават част от живота ни. И като станат част от живота ни, започват да се опитват да го променят. И се сърдят, когато не правим това, което те изискват от нас. Понеже всеки си мисли, че знае как другият трябва да живее живота си, но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен. Паулу Коелю (Алхимикът) Майките вече плашат злоядите си деца с думите: Изяш си супа, защото иначе ще дойде Асен Блатечки да ти я изяде. Една въшка седнала на бара и си поръчала горещ чай с ром: - Барман, чаят да е много горещ, че умрях от студ! Снощи заспах в брадата на ей оня рокер и сутринта той като подгони мотора, и то в тоя студ! Ако не лепна пневмония, на! - Ама ти луда ли си, ма? ! Какво търсиш при тоя рокер! Я иди се мушни под полата на оная мадама - топличко е и мирише приятно. Направо 5 звезди! Послушала въшката съвета, но на другия ден пак се появява на бара: - Дай пак горещ чай! То бива кутсуз, бива, ама чак пък толкоз! Заспах снощи под полата на мацето, тая сутрин се будя пак в брадата на рокера!