Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос: Какво е блондинка с естествен бюст? Отговор: Илюзия.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
"Топлофикация" уведомява своите абонати, че поради новите цени от 01.01.2009 и незасечените топломери ще намали топлоподаването докато не се направи междинно отчитане на топломерите. Това се прави в интерес на абонатите.
Разни
03.10.2017
2,060 прегледа
Следващ →
Още вицове
Върви си един човек и изведнъж намира старинна лампа. - Оппа, тука нещо като в "Аладин и вълшебната лампа" става май.... Потъркал той лампата веднъж, потъркал я втори път - нищо не се случва. Засилил се да я хвърли, а отвътре се чува глас: - Отпред търкай, дългата част на лампата! Потъркал човекът предната част на лампата, а отвътре гласът продължава: - По-силно търкай, бе, идиот! И по-бързо. Изплашил се човекът и започнал още по-силно и по-бързо да търка.... - Още по-бързо, бе, тъпчо... Още по-бързо започнал да търка човекът, а по едно време отвътре се чува: - А-ахххх, кеффффф, а сега остави лампата на място и изчезвай!
- Защо на педалите винаги им варви? - Защото късметът го е страх да им обърне гръб.
Днес след личното нареждане на Бойко Борисов снега в София се разтопи.
- Вие и друг път сте посещавали нашия бръснарски салон? - О не, тези белези по лицето ми са от войната!
- Как реши да се ожениш за нея? - Ей-така. Седяхме, говорихме си, и накрая вече не знаех, за какво да говоря с нея.