Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Човек източил милиони от ДДС отива при адвокат и му казва. - Имам толкова пари, не искам да отида в затвора. Адвоката му го успокоява. - Няма страхно с толкова много пари няма как да отидеш в затвора. И адвоката бил прав, когато приключило делото и го вкарали в затвора нямал ни един лев.
Професионални 3,327 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Келнер, защо при вас в бюфета е толкова весело? - Имаме си традиция: преди края на работното време си правим колективно четене на книгата за оплаквания. Кои са най - нежеланите спамъри? ШЕФОВЕТЕ! Баща и син пътуват с влак. На главата на хлапето се кипри нова шапка и то непрекъснато виси на прозореца на купето. На бащата му писнало да прави забележки, че вятърът може да духне шапката. Приближил се зад хлапето, бързо свалил шапката и я мушнал в джоба си. - Видя ли, Пешко? Колко ти приказвах да внимаваш! Сега няма шапка. Хлапето се разплакало. Бащата се видял в чудо и за да го успокои казал: - Не плачи! Аз сега ще свирна и шапката ще се върне. Така и направил. Свирнал и без да види хлапето извадил шапката от джоба. Сложил я на главата му и седнал тържествено на седалката. Хлапето се впечатлило. Спряло да плаче. Отишло до прозореца, хвърлило шапката през него и се примолило: - Тате, тате! Моля те, направи го пак! Може да не консумирам любовта, но това не значи, че не я притежавам! Маргарита Петкова Kaнят бате Бойко да кръщава дете. Той отива в уречения ден, взима новороденото на ръце и влиза в задната стаичка. След половин час излиза и съобщава: - Детето се казва Темелко! - Но защо го кръстихте точно така, господин Борисов? - пита през сълзи майката. - Аз не съм го кръщавал, то само си каза всичко.