Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Мамо, мамо, в училище ме дразнят, разправят, че сме мафиоти. — Що за дивотии! Утре баща ти ще мине да си поговори с директора за това. — Добре, само да направи така, че да изглежда като нещастен случай.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Моята нова приятелка ми каза, че имам фигура като на бог. А после разбрах, че тя изповядва будизъм.
Бисери
03.10.2017
2,944 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кой как отива на рожден ден?Англичанинът: с достойнство. Французинът: с торта. Руснакът: с водка. Българинът: с приятели.Кой как се връща от рожден ден?Англичанинът: с достойнство. Французинът: с домакинята. Руснакът: на четири крака. Българинът: с остатъка от водката.Кой какво си мисли докато се връща от рожден ден?Англичанинът: "Успях ли да запазя достойнството си?". Французинът: "Дъщерята май беше по хубава". Руснакът: "Много ме биха ама и аз удрях". Българинът: "Жалко, тортата остана - можех да взема и нея".
Прогноза за времето по телевизията. Леко облечената синоптичка: - За София - 16 градуса, за Благоевград - 17 градуса... Скучно ли е, уважаеми зрители? Я да ви покажа нещо друго тогава...
В туристическото бюро. Туристическият агент говори с мъж на средна възраст с наполовина парализирано лице, от който постоянно се стичат слюнки. Мъжът казва (едва разбираемо): - Така, искам околосветско пътешествие. Туристическит агент: - За колко време? - За шест месеца. - Хм... Знаете ли, ще бъде доста скъпо. Мъжът: - Няма проблем. Уцелих пет милиона от тотото. Агентът: - Наистина ли? Аз, ако бях, щях да умра от кеф!! Мъжът: - На мен ми провървя, само инсулт.
Работил един човек много здраво за да си уреди живота.. Имал хубава работа, хубава къща и кола в гаража. Един ден обаче станало наводнение и отнесло всичко. Човекът не се отчаял, започнал да работи още по-здраво на 2 места. Построил по-голяма къща и си купил по-хубава кола, но един ден минал ураган и отнесъл всичко. Той обаче пак не се отчаял и започнал работа на 3 места.. скъсвал се от работа, докато накрая не си построил още по-голяма къща и не си купил последен модел кола. Един ден обаче станал пожар и всичко изгоряло... Човекът паднал на колене пред горящата си къща, погледнал нагоре, протегнал ръце към небето и със сълзи на очи започнал да крещи: - Защоооо?!? Защо Господи..??!?! Изведнъж небето се отворило, показал се Господ Бог и му казал: - Щото не ме кефиш бе, копеле.
Три мутри били изпратени на експедиция в Сахара. Натоварили се в свръх-мощния си джип 4Х4 със свръх-проходимост и тръгнали. Стигнали някъде по средата на пътя и джипа закъсал. Обаждат се на Шефа си и питат: - Шефе.. закъса ни джипа.. какво да правим? - Ами вземете само нещата, които ще са ви най-необходими. Гледали те .. Гледали, хванали по едно нещо под ръка и тръгнали. По едно време ги застига пратеник от шефа им и попитал първия: - Ти какво си взел? - Ми шишето с водата, защото като ожаднея да има какво да пия. - Добре си направил. Попитал втория: -Ти какво си взел? - Ми касетофона, защото като ми се прииска да слушам музика да си пусна да слушам. - Добре си направил. Идва ред да попита и третата мутра: - Ами ти.. защо мъкнеш вратата?!? - Е как защо? Когато ми стане топло да си отворя прозореца!