Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Моята нова приятелка ми каза, че имам фигура като на бог. А после разбрах, че тя изповядва будизъм.
Бисери 2,944 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кой как отива на рожден ден?Англичанинът: с достойнство. Французинът: с торта. Руснакът: с водка. Българинът: с приятели.Кой как се връща от рожден ден?Англичанинът: с достойнство. Французинът: с домакинята. Руснакът: на четири крака. Българинът: с остатъка от водката.Кой какво си мисли докато се връща от рожден ден?Англичанинът: "Успях ли да запазя достойнството си?". Французинът: "Дъщерята май беше по хубава". Руснакът: "Много ме биха ама и аз удрях". Българинът: "Жалко, тортата остана - можех да взема и нея". Прогноза за времето по телевизията. Леко облечената синоптичка: - За София - 16 градуса, за Благоевград - 17 градуса... Скучно ли е, уважаеми зрители? Я да ви покажа нещо друго тогава... В туристическото бюро. Туристическият агент говори с мъж на средна възраст с наполовина парализирано лице, от който постоянно се стичат слюнки. Мъжът казва (едва разбираемо): - Така, искам околосветско пътешествие. Туристическит агент: - За колко време? - За шест месеца. - Хм... Знаете ли, ще бъде доста скъпо. Мъжът: - Няма проблем. Уцелих пет милиона от тотото. Агентът: - Наистина ли? Аз, ако бях, щях да умра от кеф!! Мъжът: - На мен ми провървя, само инсулт. Работил един човек много здраво за да си уреди живота.. Имал хубава работа, хубава къща и кола в гаража. Един ден обаче станало наводнение и отнесло всичко. Човекът не се отчаял, започнал да работи още по-здраво на 2 места. Построил по-голяма къща и си купил по-хубава кола, но един ден минал ураган и отнесъл всичко. Той обаче пак не се отчаял и започнал работа на 3 места.. скъсвал се от работа, докато накрая не си построил още по-голяма къща и не си купил последен модел кола. Един ден обаче станал пожар и всичко изгоряло... Човекът паднал на колене пред горящата си къща, погледнал нагоре, протегнал ръце към небето и със сълзи на очи започнал да крещи: - Защоооо?!? Защо Господи..??!?! Изведнъж небето се отворило, показал се Господ Бог и му казал: - Щото не ме кефиш бе, копеле. Три мутри били изпратени на експедиция в Сахара. Натоварили се в свръх-мощния си джип 4Х4 със свръх-проходимост и тръгнали. Стигнали някъде по средата на пътя и джипа закъсал. Обаждат се на Шефа си и питат: - Шефе.. закъса ни джипа.. какво да правим? - Ами вземете само нещата, които ще са ви най-необходими. Гледали те .. Гледали, хванали по едно нещо под ръка и тръгнали. По едно време ги застига пратеник от шефа им и попитал първия: - Ти какво си взел? - Ми шишето с водата, защото като ожаднея да има какво да пия. - Добре си направил. Попитал втория: -Ти какво си взел? - Ми касетофона, защото като ми се прииска да слушам музика да си пусна да слушам. - Добре си направил. Идва ред да попита и третата мутра: - Ами ти.. защо мъкнеш вратата?!? - Е как защо? Когато ми стане топло да си отворя прозореца!