Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две бебета си говорели. По едно време момиченцето се развикало: - Помощ! Помощ! Изнасилват ме! Момченцето я погледнало и отбелязало: - Защо предизвикваш паника? Не виждаш ли, че си седнала на биберона!?!
Ученически 2,127 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един борец отишъл на пазара, гледа едно старче продава плодове и зеленчуци. Вика му бореца: - Деде, какво е това бре ? А старчето му отговаря: - Амииии, ябълки! Бореца: - Ами сложи ми 3 кила от тях, ама всяка ябълка увий в цветна хартишка и сложи панделка. Аз си плащам. А това какво е ? - Амиии, портокали ... - Е, сложи ми 5 кила от тях, ама нали си знаеш - всеки портокал в цветна хартишка и с панделка. - Е, добре де ... щом си плащаш .... - Дедеее, а това какво е ? - Стафиди, ама не се продават !!! 3 мутри тръгнали за голяма сделка към пустинята... ама не щеш ли катастрофирали и било неизбежно да продължат. Обади ли се те на шефа си, върнали се при него и той ги питал какво точно станало... Те обяснявали обяснявали... а шефът им изненадан от това което носят ги пита: - Ае... теб за кво ти е тая шапка бе? - Ми там нали много слънце.. и да ми пази сянка. отвърнал единия. - А на тебе за кво ти е тва шише? - Знам, че там е няма много вода и съм си напълнил. - казал втория. - А ти бе умнико... за кво си взел тази врата от колата...? - зачудил се шефът. - Ми шефе, знам, че там е много топло... и като ми стане горещо да си отворя прозореца. Както си живял сам-самичък в рая, на Адам взело да му доскучава и решил да каже на Бог: - Боже, много е хубаво тук, но как ми се иска да има някой друг човек като мен, да си правим компания... Бог разбрал мъката на Адам и веднага се заел да му намери компания: - Адаме, ще ти направя жена, но за целта ще ми трябва едното ти око, ухо, крак, едната ръка... При което Адам се стъписал и рекъл: - Ааа, Господи, за тая работа повече от ребро не давам... - Какво си ти? - Мишчица. - С такива големи очи? - Акам! МВР може да е опасно за Вашето здраве...ако обърка адреса! ---- МВР първо бие, после пита за адреса!