Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Авторът на книгата "Как да не станеш мъж под чехъл" не успял да отиде на презентацията на книгата си...жена му не го пуснала...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
Две бебета си говорели. По едно време момиченцето се развикало: - Помощ! Помощ! Изнасилват ме! Момченцето я погледнало и отбелязало: - Защо предизвикваш паника? Не виждаш ли, че си седнала на биберона!?!
Ученически
03.10.2017
2,127 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един борец отишъл на пазара, гледа едно старче продава плодове и зеленчуци. Вика му бореца: - Деде, какво е това бре ? А старчето му отговаря: - Амииии, ябълки! Бореца: - Ами сложи ми 3 кила от тях, ама всяка ябълка увий в цветна хартишка и сложи панделка. Аз си плащам. А това какво е ? - Амиии, портокали ... - Е, сложи ми 5 кила от тях, ама нали си знаеш - всеки портокал в цветна хартишка и с панделка. - Е, добре де ... щом си плащаш .... - Дедеее, а това какво е ? - Стафиди, ама не се продават !!!
3 мутри тръгнали за голяма сделка към пустинята... ама не щеш ли катастрофирали и било неизбежно да продължат. Обади ли се те на шефа си, върнали се при него и той ги питал какво точно станало... Те обяснявали обяснявали... а шефът им изненадан от това което носят ги пита: - Ае... теб за кво ти е тая шапка бе? - Ми там нали много слънце.. и да ми пази сянка. отвърнал единия. - А на тебе за кво ти е тва шише? - Знам, че там е няма много вода и съм си напълнил. - казал втория. - А ти бе умнико... за кво си взел тази врата от колата...? - зачудил се шефът. - Ми шефе, знам, че там е много топло... и като ми стане горещо да си отворя прозореца.
Както си живял сам-самичък в рая, на Адам взело да му доскучава и решил да каже на Бог: - Боже, много е хубаво тук, но как ми се иска да има някой друг човек като мен, да си правим компания... Бог разбрал мъката на Адам и веднага се заел да му намери компания: - Адаме, ще ти направя жена, но за целта ще ми трябва едното ти око, ухо, крак, едната ръка... При което Адам се стъписал и рекъл: - Ааа, Господи, за тая работа повече от ребро не давам...
- Какво си ти? - Мишчица. - С такива големи очи? - Акам!
МВР може да е опасно за Вашето здраве...ако обърка адреса! ---- МВР първо бие, после пита за адреса!