Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знам как българския национален отбор по футбол може да играе на европейско първество. Не, не се налага да печелим квалификации, това просто няма как да стане. Може просто да спечелим домакинство на такова първество.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Писна ви да тичате след жените? Искате жените да тичат след вас? Просто им отмъкнете мобилния телефон...
Разни
03.10.2017
2,003 прегледа
Следващ →
Още вицове
Фен на Левски отишъл на църква да се помоли.Изневеделица обаче му се явил самият Бог: - Кажи чадо мое,какво ти тежи на душата? - Оооо, дядо Боже,много ти се моля кажи ми кажи ми кога Левски пак ще стане шампион ? - Няма да е скоро чадо мое,но бъди спокоен ще го доживееш-отвърнал Бог. - А кога Господи,Левски ще бие пак ЦСКА -отново попитал левскаря - Еееее,чадо мое ,това вече няма да го доживееш. Разплакал се левскаря,но решил да зададе още един въпрос: - А кога,дядо Боже Левски ще спечели точка в Шампионската Лига? Разплакал се Господ след този въпрос. - Защо плачеш дядо Боже?-попитал фена. - Ами това и аз няма да мога да го доживея-отвърнал през сълзи Господ.
Касиерката в киното недоумява: - Вие вече трети път си купувате билет! - Какво да правя – там на вратата стои някакъв идиот и ми ги къса!
1. Всички знаят, че чудеса няма. 2. Но пък чакат на Нова година. 3. На сутринта задължително ще има махмурлук. Извод: липсата на махмурлук на сутринта след Нова година е чудо!
Мечо пух и Прасчо разбрали къде има мед. Уговорили се да отидат заедно и дълго време правели планове. На уречения ден и място, в уреченото време пристига Прасчо и заварва Пух да се въргаля целия в мед... - Пух какво стана нали заедно щяхме да ядем... - Млъкни бе прасе! На виждаш ли, че ми е тежко...
- Какъв е основният проблем на потребителите на Jonney Walker? - Keep walking.