Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Интелигентните хора не надничат през ключалките, те ползват скрити камери.
Бисери 2,845 прегледа
Следващ →

Още вицове

Джон се прибира вкъщи и пита жена си: - Тези от петия етаж да не би да са шотландци? - Защо мислиш така? - Защото са силно разтревожени, че детето им е глътнало един цент. Такси докарва чукча до Казанската гара. - Колко трябва да плати? - пита чукча. - Три двайсет и пет! - казва таксиджията. Чукча вади портфейла и почва да брои: - Един път двайсет и пет, два пъти двайсет и пет, три двайсет и пет! Госпожа Захариева тупа китеник от терасата. Комшийката от долния етаж: - Захариева, на терасата ми падат боклуци! - Ти да не искаш да падат жълтици?!? Щирлиц се прибира в квартирата си. Събува се в антрето и изведнъж чува подозрителен шум откъм спалнята. Вдига автомата и пуска дълъг откос през вратата. Влиза вътре и какво да види - простреляна, върху леглото лежи радистката… Щирлиц изтрива една мъжка сълза и си мисли: "Ще ви отмъстя, гадни фашисти!" Значи събрали се внучка, дъщеря и баба. Започнали да си говорят коя е изпитала най-голямата си болка в живота. Започнала първа внучката да споделя: - На мен най-голямата болка в живота ми до сега беше, когато го направих за първи път. Много ме болеше. После заразказвала майка й: - Мен най-много ме болеше, когато те родих дъще. Дошъл ред и на бабата, да сподели своята най-голяма болка: - Ами, започнала бабата, моята най-голяма болка беше вчера. Всички започнали да я питата: - Е как така вчера бе? - Еми, ей така, отвърнала бабата, както си карах колелото и си прещипах клитора на веригата.