Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Завърши делото срещу Садам. Сега може да започне срещу Буш.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Интелигентните хора не надничат през ключалките, те ползват скрити камери.
Бисери
03.10.2017
2,845 прегледа
Следващ →
Още вицове
Джон се прибира вкъщи и пита жена си: - Тези от петия етаж да не би да са шотландци? - Защо мислиш така? - Защото са силно разтревожени, че детето им е глътнало един цент.
Такси докарва чукча до Казанската гара. - Колко трябва да плати? - пита чукча. - Три двайсет и пет! - казва таксиджията. Чукча вади портфейла и почва да брои: - Един път двайсет и пет, два пъти двайсет и пет, три двайсет и пет!
Госпожа Захариева тупа китеник от терасата. Комшийката от долния етаж: - Захариева, на терасата ми падат боклуци! - Ти да не искаш да падат жълтици?!?
Щирлиц се прибира в квартирата си. Събува се в антрето и изведнъж чува подозрителен шум откъм спалнята. Вдига автомата и пуска дълъг откос през вратата. Влиза вътре и какво да види - простреляна, върху леглото лежи радистката… Щирлиц изтрива една мъжка сълза и си мисли: "Ще ви отмъстя, гадни фашисти!"
Значи събрали се внучка, дъщеря и баба. Започнали да си говорят коя е изпитала най-голямата си болка в живота. Започнала първа внучката да споделя: - На мен най-голямата болка в живота ми до сега беше, когато го направих за първи път. Много ме болеше. После заразказвала майка й: - Мен най-много ме болеше, когато те родих дъще. Дошъл ред и на бабата, да сподели своята най-голяма болка: - Ами, започнала бабата, моята най-голяма болка беше вчера. Всички започнали да я питата: - Е как така вчера бе? - Еми, ей така, отвърнала бабата, както си карах колелото и си прещипах клитора на веригата.