Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иванчо се връща от училище: - Мамо, днес извърших едно добро дело. - Какво, миличък? - Ами, децата от класа сложиха габърчета върху стола на учителката. И точно когато госпожата щеше да седне... аз дръпнах стола.
Любими Герои 3,463 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена на мутра се кара на младата си прислужница: - Е? Наигра ли се? Виждам, че си бременна! - Е, и? И вие също... - Как може да го сравняваш? Аз съм бременна от мъжа си, а ти? - И аз от него. Иванчо и Марийка си играели в обора. Баба им обаче се притеснила какво правят и отишла да ги нагледа: - Какво правите вие тука, бе? - Еми...секс прайм, ма бабо! - Уф, добре, аз помислих, че пушите! Младеж с приятелката си пътуват с кола. Прекарен летен ден. - Виж, - казва той, - колко е висока тревата. - За какво намекваш? - оживява се спътничката. - Олимпиадата гледаш ли? - Да. - Нашите освен бронза нещо взеха ли? - Допинг. Някакво борче си ловяло риба спокойно на реката. Негов колега, с току- що купен Джип, газарски паркирал до брега и се провикнал: -Ей брато! Къде е плитко тука да пресека реката? С нова кола съм, нали се сещаш... Оня се почесал умно по тиквата и казал: -Па ей тука пред мене. Речено- сторено. Влязъл пича в реката, Джипа потънал, той едва оживял. Измъкнал се, хванал оня първия за гушата и му се разкрещял: -А бе идиот! Нали каза че е плитко бе! Ще те убия!!! Почесал се нашия по кофата недоумяващо и рекъл: -Нищо не разбирам- преди малко мина едно пате и водата му беше до под кръста...