Две борчета са отишли на Витоша и единия казва на другия
- Брато аз отивам да се изпикая че много ми се пикай.
- Ок бягай - казал другия.
След 1 мин се връща единия и вика
- Аве брато тука ся ме ухата една змя по оная работа ве кво ще правим.
- Дай да се обадим на шефа той ще ни каже - казал другия.
След малко гпвпрят с шефа:
- Алооооо шефе аве тука братото го захапа една змя кажи кво да правим?
- Как кво ве??? Изсмучи му отровата - казал шефа.
- Ок шефе - отвърнал мутрата.
- Кво каза шефа бе брато - попитал другия
- Ами каза да мреш...
Един ден Бог и Адам се разхождали в рая. Бог казал на Адам, че е време да засели Земята.
- Адаме - рекъл му Той, - можеш да започнеш, като целунеш Ева.
- Какво е „целувка"? - попитал Адам.
Господ му обяснил и Адам завел Ева зад един храст, и я целунал. После се върнал с широка усмивка и казал:
- Беше страхотно. А сега?
- Сега трябва да милваш Ева - отвърнал Бог.
- Какво е „милвам"?
Господ му обяснил, Адам завел Ева зад един храст и нежно започнал да я милва.
После се върнал с широка усмивка и казал:
- Това беше още по-хубаво от целувката. А сега?
- Искам да се любиш с Ева - отвърнал Бог.
- Какво е „да се любиш"?
Господ му обяснил и Адам завел Ева зад храста. След няколко секунди се върнал и попитал Бог:
- Какво е „боли ме главата"?